piątek, Luty 23, 2018
Home > Bez kategorii > Kultowe urządzenia od Apple. Które warto wybrać?

Kultowe urządzenia od Apple. Które warto wybrać?

1. iPad

iPadów jest całe mnóstwo. Pojedyncze egzemplarze różnią się od siebie ilością pamięci oraz wielkością ekranu. Trzeba zauważyć, że wszyscy producenci dążą do tego, żeby ich tablety były tak funkcjonalne, jak te ze stajni Apple. To w iPadach pojawiają się pionierskie rozwiązania, które później trafiają do konkurencji. Przykład? To Apple jest autorem wygodnego sposobu na pisanie na iPadzie 10 palcami. Wystarczy obrócić ekran w poziomie.

Co ważne, aplikacje działające na iPadzie, działają także na Iphonie oraz Macbooku.

2. Macbook Pro

Apple ma w swojej ofercie szybki i bardzo sprawy laptop. Macbook Pro można znaleźć w dwóch wersjach 13″ i 15″.
Jedną z najważniejszych zalet tego rodzaju laptopów jest możliwość ich personalizacji. Użytkownik może zamówić model z 4-rdzeniowym procesorem z 16 GB pamięci RAM. Biorąc pod uwagę pamięć masową, można się spodziewać nawet 1 TB.

Oczywiście na Macbook Pro można znaleźć sporo dedykowanych aplikacji. Wszystkie one są proste w użytkowaniu – obsługuje się je w intuicyjny sposób.

3. iPod

Prawdziwym fanom muzyki iPodów nie trzeba przedstawiać. iPod to pierwsze kultowe urządzenie, jakie zostało wypuszczone przez Apple. Steve Jobs przyłożył ogromną wagę do tego, by gadżet był nie tylko funkcjonalny, ale przede wszystkim estetyczny.

Dzisiaj w sprzedaży znajdują się zarówno maleńkie iPody takie jak Shuffle lub Nano, jak większe Classic lub Touch. Te mniejsze są często wykorzystywane przez biegaczy lub tych, którzy uwielbiają ćwiczyć na świeżym powietrzu. Classic i Touch wyróżniają się ogromną pojemnością. Trudno stwierdzić, jak wiele muzyki jest w stanie zmieścić się na tych urządzeniach. Ich pojemność jest w zasadzie nieograniczona.

Przez wzgląd na szybki rozwój smartfonów, iPody nie są już priorytetem Apple. Obecnie dużą wagę przykłada się do rozwoju aplikacji Apple Music, która daje dostęp do muzyki z całego świata. Usługa miesięcznie kosztuje 5 euro, co jest dosyć tanie – zważywszy na ogromne możliwości aplikacji.

4. iPhone

iphony to absolutne hity Apple. Na każdą kolejną wersję telefonów w kolejkach czeka ogromna liczba oddanych fanów firmy. To właśnie iPhony zmieniły oblicze postrzegania komórek. Przed wejściem na rynek produktów Apple byliśmy zmuszeni do kupowania telefonów z klawiszami. To firma Steve’a Jobsa wprowadziła na rynek ekrany dotykowe.

Jakie są zalety iPhonów? To solidne i niezwykle funkcjonalne maszyny. Mają świetny wyświetlacz Retina. Ilość aplikacji na ten telefon jest porażająca. Użytkownicy mają dostęp do zabawnych gierek oraz solidnych programów do nauki lub przydatnych w pracy. iPhony cechują się też świetnym aparatem fotograficznym. Nie warto rezygnować z zakupu iPhona tylko dlatego, że okrył się sławą gadżetu dla hipsterów. To naprawdę dobry telefon, który łączy w sobie mnóstwo ciekawych funkcji.

https://sprawdzonyserwisant.pl/search?equipment_slug=iphone-6&repair_slug=iphone-6-uszkodzony-ekran&search_near_address=Warszawa

5. iMac

iMaci to urządzenia dedykowane dla wymagających osób. Tego typu sprzęt z pewnością przyda się tym, którzy pracują nad ważnymi projektami stacjonarnie. iMac ma pamięć wynoszącą 3 TB. Prawda jest taka, że trudno ją zapełnić nawet przy dużej eksploatacji. Co ważne, wszelkie wmontowane moduły można rozbudowywać w zależności od potrzeb konkretnego użytkownika.

iMac ma sławę komputera odpowiedniego dla ludzi o kreatywnych zawodach. Tego rodzaju sprzęt chętnie używają np. graficy lub architekci.

6. Apple Watch

Apple Watch to najnowsza rewolucja Apple. Zegarek przestał być wyłącznie narzędziem do podawania godziny. Wersja kalifornijskiego giganta pozwala na szybkie odbieranie i wysyłanie informacji. Tak jak w przypadku pozostałych urządzeń firmy, także Apple Watch przechwytuje wszelkie dane, które pojawią się na iPadzie, iPhonie i iMacu. Użytkownik zegarka nie musi wyciągać telefonu lub tableta, żeby odpisać na wiadomość. Apple Watch umożliwi mu szybką reakcję na każdy przesył danych.

Zegarek Apple ma także inne ciekawe funkcje, w tym np. monitorowanie treningów, co rzutuje na szybszą poprawę kondycji. Warto zauważyć, że do Apple Watch można dobierać paski i obudowy. Tym samym gadżet może stać się np. eleganckim dodatkiem do wyjściowego stroju.

Źródło zdjęć:
https://www.instagram.com/ipstore.md/
https://sprawdzonyserwisant.pl/
https://www.instagram.com/isetups/

Adam Golonka
Cześć! Cieszę się, że trafiłeś na moją stronę. Mam nadzieję, że to co przeczytałeś spodobało się Tobie i zostaniesz na dłużej ze mną. Pozdrawiam Cię i życzę Ci miłego dnia.