sobota, Maj 26, 2018
Home > Bez kategorii > Miechunka – jagody Inków 500g

Miechunka – jagody Inków 500g

Stosowanie jagód Inków

Jagody Inków nadają się do sałatek, ciast i wypieków. Mogą stanowić bazę dla przetworów (dżemów, konfitur). 

Właściwości jagód Inków

Miechunka często też określana jest mianem „jagód Inków” – nic dziwnego, w końcu to Inkowie odkryli wspaniałe właściwości odżywcze tej egzotycznej rośliny. Skład miechunki został dokładnie przebadany. Dziś już wiadomo, że to bogactwo witaminy C, A i fosforu. Ze względu na dużą zawartość witaminy C, jagody Inków zaleca się spożywać w okresie jesienno-zimowym, gdy istnieje duże ryzyko wystąpienia infekcji. Miechunka to naturalne rozwiązanie na problemy z ciśnieniem. Zdaniem dietetyków, jagody Inków wzmacniają kości i stawy. Ta egzotyczna roślina zapobiega powstawaniu zmian miażdżycowych. 

W sklepie internetowym BioIndygo.pl mogą Państwo znaleźć wiele interesujących produktów. BIO olej kokosowy świetnie sprawdza się w codziennej pielęgnacji ciała i włosów. Proszek BIO moringa rekomendowany jest dla osób, które borykają się ze schorzeniami układu pokarmowego i krwionośnego. Morwa biała bez pestek chroni wątrobę przed uszkodzeniami. 

 

Adam Golonka
Cześć! Cieszę się, że trafiłeś na moją stronę. Mam nadzieję, że to co przeczytałeś spodobało się Tobie i zostaniesz na dłużej ze mną. Pozdrawiam Cię i życzę Ci miłego dnia.