wtorek, Marzec 20, 2018
Home > Bez kategorii > Tran skandynawski 400 mg – 100 kapsułek

Tran skandynawski 400 mg – 100 kapsułek

Stosowanie tranu skandynawskiego

Maksymalna dzienna dawka dla osób dorosłych, to 4 kapsułki dziennie; dla dzieci powyżej 6. roku życia – maksymalnie 2 kapsułki dziennie.

Właściwości tranu skandynawskiego

Tran jest bogatym źródłem witamin A i D, kwasów tłuszczowych omega. Poprawia funkcjonowanie układu nerwowego i odpornościowego. Polecany dla dzieci, młodzieży, osób starszych, w okresie rekonwalescencji, nadużywających alkoholu. Tran pomaga w stanach zwiększonego wysiłku psychicznego i fizycznego. W okresie jesienno-zimowym tran wzmocni układ immunologiczny i ochroni przed przeziębieniem i grypą.

W sklepie internetowym BioIndygo.pl mogą Państwo znaleźć wiele interesujących produktów. Jesteś osobą, która kocha sport? Sięgnij po daktyle bez pestek – to wspaniałe źródło energii! Młody jęczmień w proszku to idealne rozwiązanie dla osób odchudzających się. BIO moringa proszek powinien zagościć w jadłospisie każdego, kto dba o zdrowie.

Adam Golonka
Cześć! Cieszę się, że trafiłeś na moją stronę. Mam nadzieję, że to co przeczytałeś spodobało się Tobie i zostaniesz na dłużej ze mną. Pozdrawiam Cię i życzę Ci miłego dnia.