sobota, Maj 26, 2018
Home > Bez kategorii > Vita Biosa – opakowanie 1000 ml

Vita Biosa – opakowanie 1000 ml

Stosowanie Vita Biosa

10 ml Vita Biosa zaleca się stosować od 2-5 razy w ciągu dnia. 

Właściwości Vita Biosa

Suplement diety Vita Biosa to kompozycja 19 ziół i ekstraktów roślinnych, poddanych procesowi fermentacji bakteriami kwasu mlekowego. Zawiera 40 mikroelementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Vita Biosa to znany o polecany przez lekarzy i terapeutów probiotyk.

Suplement Vita Biosa stosuje się przy reumatyzmie, bólach pleców, kręgosłupa, osteoporozie, alergii, antybiotykoterapii, chemioterapii, bólach głowy, przemęczeniu, grzybicy, wypadaniu włosów. Regularne stosowanie preparatu wzmacnia i oczyszcza organizm.

W sklepie internetowym BioIndygo.pl mogą Państwo znaleźć wiele zdrowych produktów. Dietetycy od lat apelują, by odstawić klasyczny cukier na bok i znaleźć jego zdrowszy zamiennik. Ciekawą propozycją jest BIO cukier kokosowy, bezpieczny nawet dla diabetyków. Czy wiesz, że daktyle bez pestek zawierają cenne antyoksydanty, które hamują proces starzenia? Mąka jaglana to produkt wyjątkowo lekkostrawny o nieprzeciętnych właściwościach odżywczych. 

 

 

Adam Golonka
Cześć! Cieszę się, że trafiłeś na moją stronę. Mam nadzieję, że to co przeczytałeś spodobało się Tobie i zostaniesz na dłużej ze mną. Pozdrawiam Cię i życzę Ci miłego dnia.