sobota, Maj 26, 2018
Home > Bez kategorii > Witamina C 1000 mg 20 tabletek musujących

Witamina C 1000 mg 20 tabletek musujących

Stosowanie witaminy C w tabletkach musujących

Zalecana dzienna dawka preparatu: 1 tabletka musująca. 1 tabletkę musującą należy rozpuścić w 200 ml chłodnej wody. Tak sporządzony napój spożyć od razu!

Właściwości witaminy C w tabletkach musujących

Witamina C należy do grupy witamin rozpuszczalnych w wodzie. W odróżnieniu od większości zwierząt, człowiek nie potrafi jej samodzielnie wytwarzać. Witamina C pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu immunologicznego i nerwowego. Chroni przed stresem oksydacyjnym.

Zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia. Bierze udział w produkcji kolagenu, który jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, chrząstek, skóry, dziąseł, zębów. Zwiększa przyswajanie żelaza przez organizm i odgrywa ważną rolę w regeneracji zredukowanej formy witaminy E. 

W sklepie internetowym BioIndygo.pl mogą Państwo znaleźć wiele interesujących produktów. Czy wiesz, że BIO moringa proszek to źródło łatwo przyswajalnego białka…? Mąka jaglana nie zawiera glutenu, dlatego jest rekomendowana dla osób cierpiących na celiakię. Drobna sól himalajska doda Twoim potrawom nieprzeciętnego smaku. 

 

 

 

 

Adam Golonka
Cześć! Cieszę się, że trafiłeś na moją stronę. Mam nadzieję, że to co przeczytałeś spodobało się Tobie i zostaniesz na dłużej ze mną. Pozdrawiam Cię i życzę Ci miłego dnia.